• истовремен (прил.) андерграунд (имн.)
  • тогаш (прил.) андерграунд (имн.)
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК