lice - онтологија

пицајзла повеќе

мн. пицајзли
Вид збор: Именка, женски род
Вошки околу половите органи.
Српски: пицајзла Албански: morra rreth organeve seksuale
Употреба: Вулгарно , Дијалектен збор