masturbate - онтологија

мастурбира повеќе

мастурбираат
Вид збор: Глагол, свршен и несвршен
дрка, онанира
Употреба: Медицина

онанира повеќе

онанинираат
Вид збор: Глагол, свршен и несвршен
Изврши, врши онанија.