sabrefish - онтологија

сабјарка повеќе

мн. сабјарки
Вид збор: Именка, женски род
Вид слатководна риба слична на крап.
Латински: Pelecus cultratus Албански: shaptushë, lloj peshku
Употреба: Зоологија