а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

Балтик

Балтикот
Вид збор: Име
Ранг: 40975
Назив за регионот околу Балтичкото Море.
Англиски: Baltic
Употреба: Географија
Изведенки
балтички прид.
балтичкиот
Пример: балтички земји