а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

Калифорнија

Вид збор: Име
Ранг: 19597
американска сојузна држава
Англиски: California
Употреба: Географија
Изведенки
1. Калифорниец м.
мн. Калифорнијци
2. Калифорнијка ж.
мн. Калифорнијки
3. калифорниски прид.
калифорнискиот
Пример: калифорниска пастрмка