а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

Норвешка

Вид збор: Име
Ранг: 19489
Нордиска земја
Англиски: Norway
Употреба: Географија
Изведенки
1. Норвежанец м.
мн. Норвежани
2. Норвежанка ж.
мн. Норвежанки
3. норвешки прид.
норвешкиот
Пример: норвешка круна