а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

благунов

благуновиот
Вид збор: Придавка
Што е од благун.
Англиски: oaken Албански: i lisit
Употреба: Ботаника
Примери:
Благунов желад.
Благунова фиданки.
Ретко благуново дрво.