а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

готован

мн. готовани
Вид збор: Именка, машки род
Ранг: 43201
Човек што чека се на готово.
Англиски: idler
Примери:
Тука не примаме готовани и арамолепци.
Изведенки
1. готованка ж.
мн. готованки
2. готовански прид.
готованскиот