а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

дестилира

дестилираат; дестилирајќи
Вид збор: Глагол, свршен и несвршен
Ранг: 29085
Изврши, врши дестилација.
Англиски: distil
Изведенки
дестилирање ср.
глаг. им.