а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

енигматичен

енигматичниот
Вид збор: Придавка
Ранг: 23281
1. Составен од загатки.
Англиски: enigmatic
2. загадочен, нејасен
Англиски: enigmatic
Употреба: Преносно значење
Примери:
Енигматичен човек.
Енигматична постапка.