а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

етаж

мн. етажи
Вид збор: Именка, машки род
Кат, ниво на зграда.
Англиски: floor Француски: étage
Употреба: Архитектура и градба