а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

заметлија

мн. заметлии
Вид збор: Придавка
1. (немен. по род) досаден, здодевен
2. (немен. по род) мачен, тегобен