а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

зарадуван

зарадуваниот
Вид збор: Придавка
радосен
Англиски: glad
Изведенки
1. зарадувано прил.
Пример: Зашепоти зарадувано.
2. зарадуваност ж.