а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

климне

климнува
Вид збор: Глагол, свршен
Ранг: 12461
кимне
Англиски: nod
Изведенки
1. климнува несв.
климнуваат
2. климнување ср.
глаг. им.