а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

крајезерски

крајезерскиот
Вид збор: Придавка
Ранг: 13649
Што е покрај езеро.
Англиски: lakeside
Употреба: Географија
Примери:
Крајезерски села.