а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

кумарина

(едн.)
Вид збор: Именка, женски род
Лековита билка.
Латински: Melilotus officinalis Англиски: yellow melilot Албански: makth
Употреба: Ботаника