а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

наклевети

наклеветат; наклеветил; наклеветен
Вид збор: Глагол, свршен
Ранг: 19154
Искаже клевета, набеди некого.
Англиски: slander
Изведенки
1. наклеветува несв.
наклеветуваат
2. наклеветување ср.
глаг. им.