а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

натема

Вид збор: Извик
Ранг: 17922
Во изрази: натема го (те, ги, ...)!
Англиски: damn
Примери:
Натема го натема? - проклет да е!