а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

немилостив

немилостивиот
Вид збор: Придавка
Ранг: 27729
безмилосен
Англиски: merciless
Изведенки
1. немилостиво прил.
2. немилостивост ж.