а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

нор

мн. норови
Вид збор: Именка, машки род
Ранг: 15370
Водна, езерска птица, корморан.
Латински: Phalacrocorax graculus Англиски: cormorant
Употреба: Зоологија