а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

овери

оверат; оверил; оверен
Вид збор: Глагол, свршен
Ранг: 39489
завери
Англиски: validate
Употреба: Административен термин
Изведенки
1. оверува несв.
оверуваат
2. оверување ср.
глаг. им.