а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

оченце

Види и: око (ср.)
мн. оченца
Вид збор: Именка, среден род
Ранг: 36816
око
Англиски: eye
Употреба: Деминутив , Хипокористика