а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

пајачен

пајачна
Вид збор: Придавка
1. пајаков
Употреба: Зоологија
2. пајажинен, пајажинест, пајажинов
Употреба: Зоологија