а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

певлив

певливиот
Вид збор: Придавка
Ранг: 20775
Што може лесно да се отпее.
Англиски: singable
Употреба: Музика и танц
Примери:
Певлива мелодија.
Изведенки
певливост ж.