а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

пердушка

мн. пердушки
Вид збор: Именка, женски род
Ранг: 33431
1. пердув
Англиски: feather
Употреба: Деминутив , Зоологија
2. перушка
Англиски: fin
Употреба: Зоологија