а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

пернува

пернуваат
Вид збор: Глагол, несвршен
1. удри
Англиски: hit Албански: godas
2. ставање
Англиски: put Албански: fus
Употреба: Разговорно