а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

пламенит

пламенита
Вид збор: Придавка
Ранг: 54567
пламен
Англиски: passionate
Употреба: Поетски збор , Ретко