а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

плачевно

Вид збор: Прилог
Ранг: 37131
(книж. прен. ретко)
Примери:
востанието се зафати славно, за да се доврши плачевно и погубно.