а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

позајми

позајмат
Вид збор: Глагол, свршен
Ранг: 6214
1. Даде на заем.
Англиски: lend Албански: huazoj
Употреба: Економија
2. Земе на заем.
Англиски: borrow Албански: huazoj
Употреба: Економија
Изведенки
позајмува несв.
позајмуваат