а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

попотпраша

попотпрашаат
Вид збор: Глагол, свршен
потпраша
Употреба: Ретко
Изведенки
попотпрашува несв.
попотпрашуваат