а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

превели

превелат
Вид збор: Глагол, свршен
пререче, прекаже
Англиски: retell
Изведенки
превелува несв.
превелуваат