а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

презумција

(едн.) презумцијата
Вид збор: Именка, женски род
Ранг: 36103
претпоставка, претполагање
Англиски: presumption
Употреба: Правда
Примери:
презумција на невиност [извор]