а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

пресврти

(се) пресвртат
Вид збор: Глагол, свршен
Ранг: 56573
(се) преврти
Англиски: upturn
Изведенки
1. пресвртува несв.
(се) пресвртуваат
2. пресвртување ср.
глаг. им.