а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

пресени

(се) пресенуваат
Вид збор: Глагол, свршен
Ранг: 24787
(се) присени
Англиски: seem
Изведенки
1. пресенува несв.
(се) пресенуваат
2. пресенување ср.
глаг. им.