а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

преситен

преситниот
Вид збор: Придавка
Ранг: 33042
Претерано ситен.
Англиски: tiny
Примери:
Песокот беше преситен.
Изведенки
преситно прил.
Пример: Везеше ситно, преситно.