а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

примопредавател

мн. примопредаватели
Вид збор: Именка, машки род
Ранг: 46191
Радиостаница што прима и предава сигнали.
Англиски: repeater
Употреба: Технологија