а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

сатански

сатанска
Вид збор: Придавка
Ранг: 26128
Својствен на сатаната, злобен, пакосен.
Англиски: evil
Примери:
Сатански поглед.