а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

сипаница

мн. сипаници
Вид збор: Именка, женски род
Ранг: 10248
(почесто мн.) Сипаници - детска заразна болест.
Англиски: measles
Употреба: Медицина
Примери:
мали сипаници
големи сипаници