а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

смилостиви

(се) смилостиват
Вид збор: Глагол, свршен
Ранг: 14924
(се) смилува
Англиски: pity