а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

супица

Види и: супа (ж.)
мн. супици
Вид збор: Именка, женски род
супа
Англиски: soup Албански: supëz
Употреба: Деминутив , Гастрономија
Изведенки
супичка ж.
мн. супички