а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

таксиратлија

(немен.)
Вид збор: Придавка
Ранг: 48942
несреќен
Англиски: unlucky Турски: taksirat
Употреба: Разговорно