а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

тривијален

тривијални
Вид збор: Придавка
Ранг: 14098
Сосем обичен; банален, излитен, плиток, евтин.
Англиски: trivial
Примери:
Тривијално прашање.
Изведенки
тривијално прил.