а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

укотвува

укотвуваат
Вид збор: Глагол, несвршен
Ранг: 43236
1. Фрла котва.
Англиски: anchor Албански: ankoroj
2. (се укотвува) Фрла котва.
Англиски: anchor Албански: ankorohem