а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

уринира

уринираат
Вид збор: Глагол, свршен и несвршен
Ранг: 55930
Мокри, моча, исфрла урина.
Англиски: urinate
Употреба: Медицина
Изведенки
уринирање ср.
глаг. прид.