а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

цутче

Види и: цут (м.)
мн. цутчиња
Вид збор: Именка, среден род
цветче
Англиски: flower Албански: lulëzë
Употреба: Ботаника , Деминутив