а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

јадар

јадриот
Вид збор: Придавка
Ранг: 4275
крупен, голем
Англиски: large
Примери:
јадри зрна
јадар човек
јадри солзи
Изведенки
1. јадричок прид.
јадричкиот
дем.
2. јадрост ж.
јадроста