а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

џамија

мн. џамии
Вид збор: Именка, женски род
Ранг: 2821
муслимански храм
Англиски: mosque Турски: cami Албански: xhami
Употреба: Архитектура и градба , Религија