Синоними за 'абонамент':

абонамент (м.)
[ а-бо-на-мент ]
види:
Толковник
синоними:
претплата (ж.)
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК