Синоними за 'абонентски':

абонентски (прид.)
[ а-бо-нент-ски ]
види:
Толковник
Правописен
синоними:
претплатнички (прид.)
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК